CERTIFICEREDE ÅR-INSTRUKTØRER

Effektiv stressbehandling kræver dygtige behandlere. Vi uddanner derfor løbende instruktører til Åben og Rolig forløb. Nedenfor kan du se, hvem der er certificerede ÅR-instruktører.

Aalborg

Casper Andersen Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Christian Buhl Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Frank B. Nielsen Psykolog 
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk 

Jeanette R. Wahl Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Louise Fransgaard Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Maria Chebørløv Brix Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Winnie Rasmussen Psykolog
26 20 19 61 stresstilbud@aalborg.dk

Aarhus

Katrine Kristensen Rolighed I Psykolog
22 30 83 67 I kkr@specular.dk

Herning

Charlotte Ann Gadegaard Psykolog, Ph.D. 
61 33 41 54 caras1980@gmail.com

Hjørring

Pauline Voss Romme I MSc. og aut. fysioterapeut
20 82 83 68 I info@vossromme.dk

København

Anette Tybjerg-Jeppesen I Psykolog
31 90 09 68 I anette.jeppesen@cfps.dk

Benita H. Rasmussen I Psykolog
24 63 79 91 he7w@suf.kk.dk

Christel O. Sørensen I Psykolog
24 52 68 95 christelobelpsyk@gmail.com

Christoffer Zeuthen I Psykolog
23 70 66 90 I czeuthen@cfps.dk

Ditte Skovgaard I Psykolog
22 33 00 52 I psykolog@ditteskovgaard.dk

Dorthe Djernis I Psykolog
61 68 80 11 I dorthe@djernis.net

Freja Filine Petersen I Ph.D. stud.
60 60 03 21 I freja.petersen@cfps.dk

Freya Noer I Psykolog
24 79 16 38 Gj6q@suf.kk.dk

Gitte Westphael I Psykolog
23 98 51 68 I gitte.westphael@cfps.dk

Janne Skakon I MSc.PhD
22 98 27 27 janne.skakon@psy.ku.dk

Karen Fonseca I Psykolog
20 42 76 12 I kf@pteam.dk

Laila C. Lagermann I Psykolog
22 11 43 65 LCL@cfps.dk 

Lena Lippke I Psykolog
21 65 39 31 I ED7V@suf.kk.dk

Lene Marr Spore I Psykolog
22 84 24 14 I info@ressourceklinikken.dk

Lill Palmblad I Erhvervspsykolog
60 61 65 77 lill@palmblad.dk

Louise Holde I Psykolog
30 66 17 09 louiseholde@gmail.com

Naila Akbar I Psykolog
81 61 99 18 Naila_akbar@yahoo.dk

Peggy Kortenbach I Psykolog
28 93 53 88 peggy.kort@gmail.com

Rikke  Plougsbæk I Psykolog
27 12 13 53 rikkeplougsbaek@hotmail.com

Tania L. Borkmann I Psykolog
25 36 77 86 taniasofielb@gmail.com

Yasmin M. Rajput I Psykolog
25 54 27 84 info@mindfulyasmin.dk